Kirsty Andrew-t nevezték ki az UTAC alelnökévé

Az új szerepkör kinevezése alátámasztja az UTAC elkötelezettségét az Egyesült Királyság létesítményeinek és szolgáltatásainak fejlesztése iránt a közlekedés és a mobilitás új korszakában

  • Az UTAC a vezetőség hosszú ideje tagját, Kirsty Andrew-t nevezte ki az Egyesült Királyság alelnökévé
  • Új szerepkör a Millbrooknál töltött 10 év után Kirsty számára, a különleges járművek osztályán, legutóbb pedig biztonsági és védelmi alelnökként.
  • Az Egyesült Királyság első elkötelezett alelnökeként a kinevezés megerősíti az UTAC elkötelezettségét az autóipari tesztelés és fejlesztés kulcsfontosságú területein a létesítmények támogatása és bővítése mellett, új alelnöki kinevezésekkel az Egyesült Államokban, Finnországban és Franciaországban is.

Az UTAC, az autóipari tesztelési és próbaterepek globális vezető vállalata, Kirsty Andrew-t nevezte ki egyesült királyságbeli működésének alelnökévé.

Száz éves múltjával az UTAC az autóipar sarokkövévé vált, és a szolgáltatások széles skáláját kínálja a járműfejlesztéstől a tanúsításig és a biztonsági tesztelésig, az egész világon átívelő tesztelési területekkel és tesztelési létesítményekkel.

Az UTAC globális portfóliójának legismertebb létesítménye a bedfordshire-i Millbrook. A Millbrook világszínvonalú tesztelési és tesztelési létesítményeket kínál, és a második egyesült királyságbeli telephely mellett, a lancashire-i Leylandben, élen jár a termékfejlesztés villamosítási és autonóm korszakában – a legkorszerűbb rendelkezésekkel egy teljesen új készlet befogadására. a hagyományos autóipari szabálykönyvön túlmutató követelményeket. Kirsty Andrew-t kinevezték az Egyesült Királyság összes műveletének felügyeletére új szerepében.

Rengeteg tapasztalattal rendelkezik a járműtesztelés és -fejlesztés terén, sok évet töltött a motorsportban, beleértve a Forma-1-et, és az elmúlt évtized nagy részét a Millbrook-nál – többek között a különleges járművek osztályának ügyvezető igazgatójaként és a biztonsági és védelmi alelnökként. .

Az Egyesült Királyság alelnökévé való kinevezését kommentálva Kirsty így nyilatkozott : 

„Majdnem egy évtizednyi Millbrook-i munka után már alig várom, hogy tapasztalataimat és készségeimet felhasználhassam egyesült királyságbeli tevékenységeinkre, biztosítva, hogy továbbra is a legmagasabb szintű tesztelési megoldásokat kínálhassuk. a mobilitás gyorsan változó világa. Az innováció és a fejlesztés a szállítás terén elért haladás létfontosságú összetevői – célunk, hogy a tesztelés terén piacvezető státuszunkra építhessünk; az alkatrészszinttől a teljes járműig, ügyfeleink programjainak támogatása a biztonságosabb és tisztább járművek létrehozására, új szaktudásunk bővítése az autonóm, összekapcsolt és elektromos járművek feltörekvő technológiáiban.”

„Személyes jelentősége is van számomra az új szerepkörben, hiszen édesapám a leylandi telephelyen dolgozott, így különleges érzés, hogy a portfóliómban is szerepel. Nagyon büszke lenne.”

Millbrook több mint 70 kilométernyi tesztpályát kínál, köztük egy nagy sebességű körpályát, a híres hegyi utat (ahogyan azt számos legendás tévés és filmes üldözési jelenetben láthatjuk), amely különféle európai útviszonyokat szimulál számos speciális felülettel. Ezenkívül kiterjedt tereppályákkal rendelkezik, amelyeken mindenféle akadály található, hogy teszteljék a legjobb polgári, sőt védelmi járművek képességeit. A helyszín élen jár a villamosítási tesztelések és technológiák terén, ugyanakkor külön létesítményekkel rendelkezik a csatlakoztatott és automatizált járművek számára. A Millbrook szolgáltatása lefedi a dinamikus és biztonsági vizsgálatok teljes skáláját a közlekedésben, beleértve az akkumulátort, a károsanyag-kibocsátást és a zajt, a vibrációt és a keménységet (NVH), valamint a speciális védelmi járművekre vonatkozó követelményeket. Tovább hangsúlyozva Millbrook vezető szerepét a műszaki alkalmazások terén, a telephelyen évente több mint 100 páncélozott és módosított járművet gyártanak a speciális járművek gyártóüzeméből.

Ezenkívül a Leyland speciális teszteket kínál az utasok biztonságára és a járművek belső tereire, valamint dinamikus teszteket nehéz és terepjáró járművekre, beleértve a teherautókat, távolsági buszokat és mezőgazdasági gépeket. Az alkatrészek és az elektronikus meghajtóegységek tesztelésére is specializálódott.

Az autonóm technológiától az elektromos hajtásláncokig és a gumiabroncsoktól a komplett járműrendszerekig az UTAC egyesült királyságbeli és világszerte működő létesítményei lehetővé teszik a gyártók számára, hogy megfeleljenek a legmagasabb biztonsági, teljesítmény- és fenntarthatósági szabványoknak.

Kapcsolódó podcastok a PodCars és a Begurulva youtube, valamint videa csatornákon!